Współpraca TUI Poland z liniami Enter Air

W zeszłym roku, a dokładnie podczas inauguracji letniego sezonu 2010 roku, firma TUI Poland rozpoczęła współpracę z liniami lotniczymi Enter Air., jednak dopiero w maju bieżącego roku będzie można skorzystać z usług tego przewoźnika. W wyniku współpracy, obie marki planują obsłużyć w sezonie letnim 2011 roku około 20 tys. turystów. Oznacza to, że aż 85 procent połączeń lotniczych z linii produktowej TUI Samolotem obsługiwać będzie polska linia czarterowa Enter Air.

Enter Air

Linia lotnicza Enter Air na zlecenie TUI Poland będzie obsługiwała trasy do najpopularniejszych wśród Polaków destynacji, mianowicie Egiptu, Turcji i Grecji. Tym samym ograniczona zostanie do minimum współpraca z zagranicznymi, czarterowymi przewoźnikami lotniczymi.

Jak poinformował prezes zarządu TUI Poland Marek Andryszak, o wyborze nowego przewoźnika zdecydował profesjonalizm procesu tworzenia tejże linii lotniczej oraz fachowości załogi zarządzającej.

Taka organizacja lotów czarterów do wypoczynkowych destynacji, sprawi, że podróż w obie strony będzie zajmować polskim turystom od 4 do 6 godzin. Pozwoli to uniknąć sytuacji, które zdarzały się w przeszłości, tzn. przy niekorzystnych godzinach odlotów, podróż potrafiła skrócić okres wypoczynku do dwóch dni.

Kilka słów o Enter Air, mało kto wie, że jest to polska, niskokosztowa czarterowa linia lotnicza, która wykonuje przeloty do najpopularniejszych miejsc na wakacyjnej mapie Polaków. Linia rozpoczęła działalność operacyjną w kwietniu 2010 r. Wyłącznie dla biura TUI Poland rodzimy przewoźnik będzie obsługiwać loty z Warszawy i Poznania na takich kierunkach jak: Hurgada (Egipt), Antalia (Turcja) Rodos, Kos i Heraklion (Kreta).

Enter Air dysponuje trzema samolotami typu Boeing B737-400, w optymalnej konfiguracji 168 miejsc pasażerskich i jest certyfikowany w Polsce zgodnie z przepisami Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Transportu Lotniczego. Samoloty, personel oraz wszelkie procedury są kontrolowane przez polski Urząd Lotnictwa Cywilnego pod względem spełnienia wysokich norm bezpieczeństwa i ochrony. Na rejsach liniami lotniczymi Enter Air w momencie kupna wycieczki istnieje możliwość rezerwacji wybranego miejsca w samolocie. Wyloty Enter Air odbywają się z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku.

Leave a comment

Your comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X