Teksański Hotel Hilton Austin

Hotel Hilton AustinTeksas kojarzy nam się z bezdrożami, farmami bydła, wolnością w dostępie do broni palnej a także ze znanym horrorem „Teksańska masakra piłą mechaniczą”. Dziś postaramy się, by do tych skojarzeń, dołączył także hotel Hilton Austin zlokalizowany w mieście Austin, a w stanie Teksas w południowej część Ameryki Północnej przy Zatoce Meksykańskiej.

Czterogwiazdkowy Hilton Austin to obiekt bardzo wysokiej klasy. Jego dokładniejsza lokalizacja to: 500 East 4th Street. Wśród klientów cieszy się dobrą opinią, zaś w rankingach zajmuje wysokie pozycje. Przekonajmy się czy warto zatrzymać się w takim miejscu jak Austin.

Siłownia, fitness, spa, bar, restauracja to wszystko co znajdziemy jeżeli zameldujemy się w hotelu Hilton Austin. Dodatkowo obiekt ten jest wyposażony w odkryty basen, który uwaga! znajduje się aż na 8 piętrze tego budynku dając użytkownikom wrażenie pływania w powietrzu. Nocujemy w ścisłej części miasta, gdzie w pobliżu mamy do dyspozycji O Henry Museum wraz z biblioteką prezydencką. Do naszej dyspozycji w każdej chwili będzie również opieka concierge’a, który w razie naszych rozterek czy wątpliwości zajmie się organizacją naszego wypoczynku.

Wyposażenie pokoi zawiera przede wszystkim telewizor, telefon, biurko, łazienkę z wanną lub prysznicem (w łazience potrzebne przybory jak suszarka do włosów), garderobę, budzik, radio.

W ofercie teksańskiego hotelu znajduje się: pokój typu queen size dostępny za 1000 zł, ten sam pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych oferowanych jest za taką samą kwotę. Również za pokój typu king size zapłacimy 1000 zł, pokój ten również przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, na wózku inwalidzkim a nawet dla osób niedosłyszących. Jeśli lubimy spoglądać na piękny krajobraz do wyboru jest pokój typu queen size z widokiem w cenie 1116 złotych, w tej samej cenie pokój typu king size z widokiem. Najwięcej zapłacimy z pokój queen size executive, bo aż 1229 złotych, oraz podobną kwotę za pokój typu king size executive.

Opłaty dotyczą pokoi dwuosobowych za jedną dobę hotelową. Są to stawki przyszłoroczne więc są nieco tańsze niż obecne rezerwacje w Hilton Austin.

Wracając do wyposażenia pokoje posiadają nawet stacje dokujące na iPody ale niestety internet w pokojach jest płatny. Koszt odblokowania sieci wi-fi wynosi 14,95 $ za dobę. Z darmowego internetu możemy natomiast skorzystać w miejscach ogólnodostępnych dla wszystkich gości odwiedzających hotel.

Hotel Hilton Austin

Leave a comment

Your comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X