LOT dla firm

PLL LOTPodróże służbowe w wielu firmach to chleb powszedni. A jak najszybciej dostać się do różnych miejsc zarówno w Polsce jak i na świecie? Oczywiście samolotem. Dlatego, linie lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę dla firm. Dzięki niej, biznesmeni mogą latać taniej. Jest to dla nich wtedy dużo bardziej opłacalne, niż podróżowanie samochodem czy też innym środkiem transportu. Warto zaznaczyć, że oferta przygotowana przez linie lotnicze LOT jest niezwykle atrakcyjna. Skierowana jest ona do tych osób, które prowadzą stałą działalność gospodarczą bądź handlową. Tylko takie osoby mogą z tego programu skorzystać.

Program polega na gromadzeniu punktów. Klienci zbierają punkty za odbyte loty służbowej. Gdy będzie się miało już ich wystarczającą ilość na koncie firmowym, można będzie wymienić je na nagrody. A jest ich całkiem sporo. Dlatego też, będzie się miało w czym wybierać. Do najatrakcyjniejszych nagród należy pakiet weekendowy. W skład pakietu wchodzi przelot samolotem jak i zakwaterowanie w jednym z europejskich hoteli. Jest to więc idealna oferta dla biznesmana, mającego kontrahentów w krajach europejskich.

Można będzie zorganizować wyjazd służbowy w weekend. Dzięki temu, nie trzeba będzie dodatkowo płacić wtedy za bilet, ani nawet za pobyt tam na miejscu. Ponadto, oferta skierowana jest zarówno do pojedynczej osoby, jak i dla partnera biznesowego. Dlatego też, można zabrać podczas takiego wyjazdu jeszcze jedną, dodatkową osobę, która również nie będzie musiała ponosić kosztów związanych z kupnem biletu lotniczego czy też zakwaterowaniem. Dzięki takiej ofercie, można będzie w atrakcyjny sposób spędzić weekend w pięknym europejskim kraju.

Warta uwagi jest również nagroda związana z podwyższeniem klasy podróży z ekonomicznej na biznesową. Niektórych właścicieli firm w normalnych warunkach na to nie stać. Dzięki zgromadzonym punktom, będzie można pozwolić sobie na taki luksus. Ponadto, tego typu nagroda pozwala również na zwiększenie limitu bagażowego. Można będzie dzięki temu zabrać ze sobą dużo więcej rzeczy. Jak widać, oferta przygotowana przez LOT dla firm, jest bardzo atrakcyjna. Firmy powinny jak najbardziej z niej korzystać. Będzie to dla nich stanowiło oszczędność kosztów jak i wygodę.

Leave a comment

Your comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X