Bilety lotnicze na Giblartar i do Hiszpanii

gibraltarTanie linie lotnicze uwielbiają zaskakiwać pasażerów różnymi niespodziankami. Także i na poczatek nowego roku możemy liczyć na spore atrakcje. W styczniu pasażerowie mogą polecieć z portu lotniczego w Warszawie i Katowic do Malagi a także na Giblartar. Za bilety lotnicze zapłacimy nawet mniej niż 250 złotych. Ofertę składa linia wizz air i ryanair. Do Andaluzji polecimy tanimi lotami, natomiast w drodze powrotnej z Giblartaru skorzystamy z linii lotniczych Monarch. Przeloty będą odbywały się z przesiadkami w znanych portach lotniczych. W cenie biletu możemy zabarać bagaż podręczny, za dodatkowy, rejestrowany musimy zapłacić. Hiszpania to bardzo słynny obszar turystyczny. Co roku ten kraj odwiedza wielu turystów. Przede wszystkim możemy znaleźć tutaj bardzo ciekawe miejsca, a także gorące plaże. Dużą popularnością cieszą się bilety lotnicze do Madrytu. Wczasy zazwyczaj turyści planują na wyspach Kanaryjskich, które należą do Hiszpanii. Wiele biur podróży oferuje wczasy all inclusive na Teneryfie czy Lanzarote.

Tanie latanie – oferty na kolejny rok

Ryanair i wizz air składaja wiele ofert na nadchodzący, nowy rok. Przede wszystkim obie linie skupiły się na biletach lotniczych do Warszawy. Ryanair stacjonuje w Modlinie, natomiast wizz air na Okęciu. Już teraz wiadomo, że w okresie letnim, wizz air otworzy dwa połączenia na greckie wyspy: Kretę i Korfu. Oprócz tego w wizz air możemy znaleźć sporo promocji na bilety lotnicze do Budapesztu. Ryanair natomiast oferuje wiele promocji do europejskich stolic. W przyszłym roku Ryanair z Modlina będzie oferował połączenie z Alicante i Salonikami.

gibraltarTanie loty a regularni przewoźnicy

W przyszłym roku również zapowiada się ostra walka między tanimi liniami lotniczymi a regularnymi przewoźnikami. Wiele linii rywalizuje ze sobą na tych samych trasach. Na przykład bilety lotnicze do Paryża oferuje w promocji linia Lot, a także Air France. W tym samym czasie promocje ogłasza także wizz air i ryanair. Pasażer ma więc mnóstwo opcji do wyboru na to samo połączenie. Coraz więcej regularnych linii zmniejsza ceny na bilety lotnicze, kosztem usług. Między innymi coraz rzadziej otrzymamy na pokładzie samolotu bezpłatnego drinka czy posiłek, wcześniej była to norma.

Leave a comment

Your comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X